Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/www/19192/trygg_cz/libs/Nette/loader.php on line 28
O Společnosti

O Společnosti

Společnost IG-LES, s.r.o. byla založena jako výhradní zastoupení norské firmy IGLAND AS. pro český a slovenský trh. Firma IGLAND je společně s firmou TRYGG součástí koncernu Nosted Kjetting AS a distribuuje i výrobky ostatních částí této skupiny. Společnost IG-LES, s.r.o.se zabývá prodejem lesních strojů a řetězů TRYGG. Celá obchodní a poradenská činnost vychází ze zkušeností s prodejem tohoto zboží od roku 1995, kdy byly dovezeny do České republiky první výrobky. Obchodní strategie je založena na provozem ověřené kvalitě výrobků IGLAND a TRYGG, vysoké kvalitě použitých materiálů a drobných technických vylepšeních, která ulehčují práci, šetří lidskou sílu a pomáhají zvyšovat výkon mechanizačních prostředků.

Společnost IG-LES, s.r.o. organizuje po celém území České a Slovenské republiky síť prodejních míst s kvalifikovaným personálem, zajišťuje školení prodejců i servisních techniků a pomáhá jim v jejich činnosti. Poskytuje technickou podporu významným zákazníkům, technologické poradenství a představuje novinky široké veřejnosti. Společnost IG-LES, s.r.o. spolupracuje se všemi významnějšími výrobci traktorů a s odborníky na lesnickou mechanizaci. Společně s nimi dodává zákazníkům stroje a vybavení vyrobené co nejvíce podle jejich představ a lokálních podmínek.

 

O firmě TRYGG 

Kvalitně tvrzené řetězy TRYGG jsou vyráběny na nejmodernějších výkonných a efektivních strojích, které zaručují, že konečný produkt bude vždy té nejlepší kvality. Firma trvá na dodržení očekávané kvality u každého vyrobeného článku, proto nepoužívá k nákupu surovin běžný trh, ale každý materiál vstupující do výroby je vyráběn přímo pro ni podle zadaných požadavků.

Kvalita a trvanlivost řetězů TRYGG nezáleží jen na oceli, z níž jsou vyráběny, ale především na technologii výroby a důslednosti kontrolních procesů během celého výrobního cyklu. I v tom je firma TRYGG lídrem na trhu.

Vylepšený distribuční systém firmě nyní umožňuje dodávat řetězy z několika míst v Evropě a severní Americe. Firma stále hledá další vylepšení distribuce řetězů a cesty, jak zlepšit jejich dostupnost pro vás. Cílem je dodat zákazníkovi nejvyšší kvalitu řetězů za správnou cenu co nejdříve.

 

Historie 

Firma TRYGG je hrdá na svoji historii a na to, že je stejně pevná a solidní, jako produkt, který vyrábí. Řetězy TRYGG vstoupily na norský trh v roce1939 ana světový trh se rozšířily okolo roku 1950. Nyní je společnost TRYGG lídrem na trhu s řetězy i díky tomu, že v sedmdesátých letech vyvinula novou účinnější metodu výroby řetězů s hroty. Tato metoda se stala klíčem k následujícímu vývoji a růstu firmy.

Již 70 let je značka TRYGG synonymem pro sílu a kvalitu řetězů. Můžete být zavislý na jejích výrobcích na moři, v lese i na silnici. Výrobky TRYGG vám poskytují bezpečnost, kterou vám může zaručit jen vysoce kvalitní řetěz.

 

Filozofie

Firma TRYGG je součástí koncernu Nosted Kjetting AS, což je celosvětová dynamická rodinná firma. Na všech trzích se snaží růst a stát se lídrem ve svém oboru díky své dlouhé zkušenosti z práce s kovem, technologickému dědictvím a praxi v tepelné úpravě materiálů a povrchů. Na tomto základě vyvíjí technologie budoucnosti a hledá další uplatnění svých znalostí v nových oborech.

 TRYGG Nøsted Kjetting a.s IG-LES