Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/www/19192/trygg_cz/libs/Nette/loader.php on line 28
Pro stavebnictví

Pro stavebnictví

Firma TRYGG vyrábí širokou škálu záběrových a ochranných řetězů pro stavebnictví. Můžete vybírat mezi „bezhlučnými“ řetězy s destičkami, hranatým profilem nebo řetězy s hroty s vysokou trakcí. TRYGG vyrábí řetězy tak, že materiálem je drát z chromniklové oceli obohacený bórem a manganem, který prošel speciálním procesem tvrzení v závodech firmy TRYGG a je perfektně připravem pro použití v záběrových řetězech.


TRYGG SMT Standard

SMT jsou masivní traktorové řetězy vyrobené pro náročnou práci v lesnictví a stavebnictví. Jedná se o nejtěžší řetězy pro zemědělství, lesnictví i stavebnictví s průměrem drátu podle rozměru pneumatiky od 11mm do 19mm.

Všechny řetězy SMT mají nadprůměrné hroty pro zlepšení záběru a přenosu síly. Na rozdíl od SMT Flexi je každý pár určen pouze na jeden rozměr pneumatik, takže odpadají úpravy při nákupu nových plášťů.

Napínací řetízky je možné je dokoupit ke všem rozměrům jako příslušenství, doporučené jsou u těžkých řetězů společně s mechanickým napínačem.

Celý článek

TRYGG Beaver

Řetězy TRYGG Beaver jsou konstruovány jako záběrové a ochranné pro použití ve stavebnictví a lesnictví. Hustý vzorek je konstruován z kovaných destiček a 13mm spojovacích kruhů. Tři hranaté hroty na každé destičce zlepšují trakci  i trvanlivost řetězu. Nízký profil řetězů je výhodný pro montáž na stroje, které mají málo prostoru mezi pneumatikou a blatníkem.

Standardní součástí řetězů jsou boční napínací řetízky, výrobce doporučuje při montáži použít mechanický napínač.

Celý článek

TRYGG SM2D/SM3D

Řetězy určené pro zvláště silný záběr v těžkých podmínkách lesního provozu, stavebnictví a úklidu sněhu. Materálem je drát z chromniklové oceli obohacený bórem a manganem, který prošel speciálním procesem tvrzení v závodech firmy TRYGG. Vyrábí se z průměru drátu od 13 do 19mm podle rozměru pneumatiky.

Základní verze řetězů je dvouřadá, na objednávku lze dodat i verzi třířadou za příplatek okolo 30%. Pro lesnictví lze objednat boční ochranu pneumatiky, výrobce zároveň doporučuje k těmto řetězům dokoupit boční napínací řetízky.

Celý článek

TRYGG Fast Trac

Řetězy TRYGG Fast Trac jsou odlehčené traktorové řetězy se speciálními hroty určené pro dopravu a úklid sněhu. Konstrukce řetězů je upravena hlavně pro práci na silnici, vzorek a úhel hrotů, charakteristický pro moderní řetězy, umožňuje snadnější odvalování a hroty dosedají na povrch vozovky nejjemněji jak je jen možné. Základní řetěz je tvořen drátem o průměru 7mm a je osazen hroty o průměru 8mm z molybdenové oceli kvůli prodloužení životnosti Použití 8mm kulatých hrotů, nebo 7x9mm hranatých hrotů zvětšuje dosedací plochu o 30%. Každý řetěz má na obou stranách 3-4 zkracovací články,což dovoluje použít tyto řetězy i na dopravní prostředky s minimem místa v blatníku nebo na opotřebené pneumatiky.

Celý článek

TRYGG Lynx

Řetězy TRYGG Lynx jsou konstruovány jako záběrové pro použití ve stavebnictví, na náročnější úklid sněhu a pro lesnictví. Řetěz je konstruován z kovaných destiček a 13mm spojovacích kruhů. Tři hranaté hroty na každé destičce zlepšují trakci  i trvanlivost řetězu. Nízký profil řetězů je výhodný pro montáž na stroje, které mají málo prostoru mezi pneumatikou a blatníkem.

Standardní součástí řetězů jsou boční napínací řetízky, výrobce doporučuje při montáži použít mechanický napínač.

Celý článek

TRYGG Nøsted Kjetting a.s IG-LES