Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/www/19192/trygg_cz/libs/Nette/loader.php on line 28
Pro úklid sněhu

Pro úklid sněhu

Firma TRYGG dodává širokou škálu záběrových řetězů upravených speciálně pro úklid sněhu. Najdete řetězy vhodné pro čtyřkolku s pluhem, ale také pro velký traktor či nákladní automobil. Tyto řetězy jsou konstrukčně řešeny tak, aby maximálně ochránily zpevněné povrchy pod sněhem, jako je dlažba nebo asfalt. TRYGG vyrábí řetězy tak, že materiálem je drát z chromniklové oceli obohacený bórem a manganem, který prošel speciálním procesem tvrzení v závodech firmy TRYGG a je perfektně připravem pro použití v záběrových řetězech.


TRYGG Grouser 9,5mm

Řetězy TRYGG Grouser jsou určeny speciálně pro úklid sněhu na zpevněných cestách a plochách. S těmito řetězy uklidíte dlážděnou cyklostezku, asfaltové parkoviště i silnici na horském sedle. Speciální 9,5mm destičky ostré zvrchu a oblé zespodu chrání pneumatiku před poškozením a zajišťují nečekanou trakci. Zvláštní tvar destiček zaručuje uržení správné polohy vůči povrchu terénu a nedovolí jim „lehnout si“ a tím zhoršit záběr.

Postranní napínač je standardní součástí řetězu, výrobce doporučuje použít k montáži větších rozměrů řetězů ještě mechanický napínač.

Celý článek

TRYGG Square chains 8x8mm, 10x9mm, 11,5x10mm

Hranaté profily z nichž jsou vyrobeny tyto řetězy jsou 2x tvrzené kvůli zajištění dlouhé životnosti. Jsou určeny pro vozidla s malým prostorem mezi pneumatikou a blatníkem a poskytuje stejné výhody jako řetěz TRYGG Lynx, který ale nabízí delší životnost. Postranní napínač je standardní součástí řetězu, výrobce doporučuje použít k montáži větších rozměrů řetězů ještě mechanický napínač.

Celý článek

TRYGG Fast Trac

Řetězy TRYGG Fast Trac jsou odlehčené traktorové řetězy se speciálními hroty určené pro dopravu a úklid sněhu. Konstrukce řetězů je upravena hlavně pro práci na silnici, vzorek a úhel hrotů, charakteristický pro moderní řetězy, umožňuje snadnější odvalování a hroty dosedají na povrch vozovky nejjemněji jak je jen možné. Základní řetěz je tvořen drátem o průměru 7mm a je osazen hroty o průměru 8mm z molybdenové oceli kvůli prodloužení životnosti Použití 8mm kulatých hrotů, nebo 7x9mm hranatých hrotů zvětšuje dosedací plochu o 30%. Každý řetěz má na obou stranách 3-4 zkracovací články,což dovoluje použít tyto řetězy i na dopravní prostředky s minimem místa v blatníku nebo na opotřebené pneumatiky.

Celý článek

TRYGG SMT Flexi

Jedná se o víceúčelové řetězy pro traktory dostupné v průměru drátu 8 a 9,5mm. Uživatel si snadno může sám upravit řetězy na různé rozměry pneumatik podle přiložené tabulky, nebo je přizpůsobit ojetým pneumatikám. To vše jednoduše, bez použití zvláštního nářadí. Není důležitá značka pneumatik ani jejich stav, pružnost, spolehlivost a síla řetězů TRYGG SMT Flexi se uplatní jako u standardních řetězů TRYGG SMT. Článek Flexilink umožňuje zkrácení postranních řetězů bez nářadí. Napínač řetězů se doporučuje pro větší rozměry pneumatik, postranní napínací řetízek lze dokoupit jako příslušenství.

Postup montáže řetězů na pneumatiku si můžete prohlédnout na: http://www.youtube.com/watch?v=alM_AlysXHQ

Celý článek

TRYGG SMT Standard

SMT jsou masivní traktorové řetězy vyrobené pro náročnou práci v lesnictví a stavebnictví. Jedná se o nejtěžší řetězy pro zemědělství, lesnictví i stavebnictví s průměrem drátu podle rozměru pneumatiky od 11mm do 19mm.

Všechny řetězy SMT mají nadprůměrné hroty pro zlepšení záběru a přenosu síly. Na rozdíl od SMT Flexi je každý pár určen pouze na jeden rozměr pneumatik, takže odpadají úpravy při nákupu nových plášťů.

Napínací řetízky je možné je dokoupit ke všem rozměrům jako příslušenství, doporučené jsou u těžkých řetězů společně s mechanickým napínačem.

Celý článek

TRYGG Safety Grip 6x7mm

Řetězy Safety Grip vyrobené z hranatého profilu 6x7mm dodáváme v široké škále rozměrů. Jsou určeny pro toho, kdo:

-potřebuje lehké řetězy pro různorodou práci jako je úklid sněhu ze zpevněných ploch, chodníků a dvorů.

-potřebuje lepší záběr než u řetězů s hroty bez poničení podkladu.

-často nasazuje a sundavá řetězy.

-jezdí po silnicích se střídajícími se povrchy a sněhovými podmínkami.

Postup montáže řetězů na pneumatiku si můžete prohlédnout na: http://www.youtube.com/watch?v=1vWU2OpxiIo

Celý článek

TRYGG Nøsted Kjetting a.s IG-LES