Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/www/19192/trygg_cz/libs/Nette/loader.php on line 28
Pro lesnictví

Pro lesnictví

U nás jistě najdete řetězy vhodné pro váš účel. Vyrábíme malé i velké řetězy žebříčkové, síťové i široký výběr řetězů s hroty. Také průměr použitých drátů je podle typu řetězu od 8 do 22mm. TRYGG vyrábí řetězy tak, že materiálem je drát z chromniklové oceli obohacený bórem a manganem, který prošel speciálním procesem tvrzení v závodech firmy TRYGG a je perfektně připravem pro použití v záběrových řetězech.

 

Ukázku použití řetězů si můžete prohlédnout na:
http://www.youtube.com/watch?v=kyQaIxxRzEs

 


TRYGG SMT Standard

SMT jsou masivní traktorové řetězy vyrobené pro náročnou práci v lesnictví a stavebnictví. Jedná se o nejtěžší řetězy pro zemědělství, lesnictví i stavebnictví s průměrem drátu podle rozměru pneumatiky od 11mm do 19mm.

Všechny řetězy SMT mají nadprůměrné hroty pro zlepšení záběru a přenosu síly. Na rozdíl od SMT Flexi je každý pár určen pouze na jeden rozměr pneumatik, takže odpadají úpravy při nákupu nových plášťů.

Napínací řetízky je možné je dokoupit ke všem rozměrům jako příslušenství, doporučené jsou u těžkých řetězů společně s mechanickým napínačem.

Celý článek

TRYGG SM2D/SM3D

Řetězy určené pro zvláště silný záběr v těžkých podmínkách lesního provozu, stavebnictví a úklidu sněhu. Materálem je drát z chromniklové oceli obohacený bórem a manganem, který prošel speciálním procesem tvrzení v závodech firmy TRYGG. Vyrábí se z průměru drátu od 13 do 19mm podle rozměru pneumatiky.

Základní verze řetězů je dvouřadá, na objednávku lze dodat i verzi třířadou za příplatek okolo 30%. Pro lesnictví lze objednat boční ochranu pneumatiky, výrobce zároveň doporučuje k těmto řetězům dokoupit boční napínací řetízky.

Celý článek

TRYGG SMT Flexi

Jedná se o víceúčelové řetězy pro traktory dostupné v průměru drátu 8 a 9,5mm. Uživatel si snadno může sám upravit řetězy na různé rozměry pneumatik podle přiložené tabulky, nebo je přizpůsobit ojetým pneumatikám. To vše jednoduše, bez použití zvláštního nářadí. Není důležitá značka pneumatik ani jejich stav, pružnost, spolehlivost a síla řetězů TRYGG SMT Flexi se uplatní jako u standardních řetězů TRYGG SMT. Článek Flexilink umožňuje zkrácení postranních řetězů bez nářadí. Napínač řetězů se doporučuje pro větší rozměry pneumatik, postranní napínací řetízek lze dokoupit jako příslušenství.

Postup montáže řetězů na pneumatiku si můžete prohlédnout na: http://www.youtube.com/watch?v=alM_AlysXHQ

Celý článek

TRYGG Safety Grip 6x7mm

Řetězy Safety Grip vyrobené z hranatého profilu 6x7mm dodáváme v široké škále rozměrů. Jsou určeny pro toho, kdo:

-potřebuje lehké řetězy pro různorodou práci jako je úklid sněhu ze zpevněných ploch, chodníků a dvorů.

-potřebuje lepší záběr než u řetězů s hroty bez poničení podkladu.

-často nasazuje a sundavá řetězy.

-jezdí po silnicích se střídajícími se povrchy a sněhovými podmínkami.

Postup montáže řetězů na pneumatiku si můžete prohlédnout na: http://www.youtube.com/watch?v=1vWU2OpxiIo

Celý článek

TRYGG Beaver

Řetězy TRYGG Beaver jsou konstruovány jako záběrové a ochranné pro použití ve stavebnictví a lesnictví. Hustý vzorek je konstruován z kovaných destiček a 13mm spojovacích kruhů. Tři hranaté hroty na každé destičce zlepšují trakci  i trvanlivost řetězu. Nízký profil řetězů je výhodný pro montáž na stroje, které mají málo prostoru mezi pneumatikou a blatníkem.

Standardní součástí řetězů jsou boční napínací řetízky, výrobce doporučuje při montáži použít mechanický napínač.

Celý článek

TRYGG U-grip

Řetězy TRYGG U-grip jsou dostupné v průměrech drátu od 13 do 22mm podle rozměru pneumatiky a nesou na sobě stejný počet hrotů, jako řetězy třídy Net Link. Navaření hrotů na všechny horizontální články snižuje namáhání jednotlivých hrotů, částečně omezuje odírání článků řetězů mezi sebou a drží je stále ve vzpřímené poloze. Řetězy díky tomu slouží uživateli dobře po delší čas.

 

Řetězy TRYGG U-grip jsou vyráběny pro menší profily pneumatik jako třířadé, aby ochránily i boční stranu kola.

Technologie výroby unikátního materiálu u firmy TRYGG, kdy jsou rozžhavené řetězy hodiny syceny uhlíkem ve formě plynu, změní strukturu materiálu tak, že na povrchu je řetěz extrémně tvrdý, ale drát si uvnitř zachová jádro normální tvrdosti a tedy dostatečně pružné. To zajišťuje jednu z nejdelších životností našich řetězů na trhu.

Celý článek

TRYGG Nøsted Kjetting a.s IG-LES