Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/www/19192/trygg_cz/libs/Nette/loader.php on line 28
Pro silniční dopravu

Pro silniční dopravu

Máme pro vás řetězy, ať už pojedete kamkoliv. Firma TRYGG je známá  výrobou řetězů s hroty, které jsou převážně používané v offroad provozu. Některé je možné použít i pro silniční dopravu a k tomu nabízíme škálu řetězů z hranatých profilů a řetězů s destičkami. TRYGG vyrábí řetězy tak, že materiálem je drát z chromniklové oceli obohacený bórem a manganem, který prošel speciálním procesem tvrzení v závodech firmy TRYGG a je perfektně připravem pro použití v záběrových řetězech.

 

Ukázku použití řetězů si můžete prohlédnout na:
http://www.youtube.com/watch?v=sAw8YHxKDGo

 


TRYGG SUPER 2000

Tyto řetězy patří k nejpopulárnějším z naší produkce řetězů pro silniční dopravu. Všechny části řetězu jsou vyrobeny ze speciální vysoce kvalitní oceli, která umožňuje snížit hmotnost řetězů a přitom udržet spolehlivost výrobku firmy TRYGG. Řetězy se skládají z tvrzeného 6mm postraního řetězu, 7mm tvrzených příčných řetězů s kvalitními hroty a 8mm háků což dohromady ušetří 25% hmotnosti běžných řetězů srovnatelné kvality.

Celý článek

TRYGG SUPER 2000 Double Duty

Tyto řetězy mají o 50% více příčných řetězů než řetězy TRYGG SUPER 2000, které patří k nejpopulárnějším z naší produkce řetězů pro silniční dopravu. Všechny části řetězu jsou vyrobeny ze speciální vysoce kvalitní oceli, která umožňuje snížit hmotnost řetězů a přitom udržet spolehlivost výrobku firmy TRYGG. Řetězy se skládají z tvrzeného 6mm postraního řetězu, 7mm tvrzených příčných řetězů s kvalitními hroty a 8mm háků což dohromady ušetří 45% hmotnosti běžných řetězů srovnatelné kvality.

Celý článek

TRYGG Super 2000 Dual Triple

Tyto řetězy jsou připraveny na použití v nejtěžších podmínkách na silnici. Představují stejnou kvalitu a přednosti jako běžné řetězy TRYGG Super 2000 ale pro dvojitou montáž. Úspora hmotnosti proti standardu je přibližně 35%.

Řetězy jsou dostupné i ve verzi „Double Duty“ na zvláštní objednávku.

Celý článek

TRYGG Super 2000 Zig Zag

Řetězy jsou určeny pro řízenou nápravu, s touto verzí řetězu budete mít velmi dobrou kontrolu na směrem jízdy vašeho vozidla. Představují stejnou kvalitu a přednosti jako běžné řetězy TRYGG Super 2000.

Celý článek

TRYGG Standard Double Duty

Jedná se o naše standardní řetězy určené pro menší vysokozdvižné vozíky, čtyřkolky, zahradní traktory ruční sněžné frézy a malá vozidla. Můžete si vybírat z krouceného  nebo hranatého řetězu o průměru 5, 5,5 nebo 6mm. Standardní dvouřadý design je dostatečný pro správný přenos síly a hroty na každém článku brání prokluzu.

Celý článek

TRYGG Standard & Double Duty

Tyto standardní řetězy vyrobené z 8mm drátu s hroty jsou nyní dostupné i v průměru drátu 9,5mm pro extrémní podmínky, bláto apod. Řetězy jsou nyní vylepšeny na TRYGG Super kvalitu použitím stejného materiálu na všechny části řetězu. To znamená, že řetěz je teď daleko odolnější než byl srovnatelný řetěz dříve. 

Celý článek

TRYGG SCAN TRAC

Jedná se o nejlehčí řadu řetězů toho druhu na trhu.Tyto řetězy vyrobené z nejlepších slitin zaručují dobrý záběr a trvanlivost typickou pro značku TRYGG. Řetězy SCAN TRAC jsou vyrobeny z hranatého profilu 5x5mm a každý ležící článek má přes sebe přivařenou příčku ze stejného materiálu. To pomáhá zlepšit jízdní vlastnosti a trvanlivost těchto řetězů. Standardní součástí jsou postranní zkracovací články.

Celý článek

TRYGG Easy Trac

Tyto řetězy jsou úspornější verzí řetězů Scan Trac, jejich cena je přibližně o 30% nižší. Tyto řetězy vyrobené z nejlepších slitin zaručují dobrý záběr a trvanlivost typickou pro značku TRYGG Jsou vyrobeny ze stejného profilu 5x5mm jako řetězy Scan Trac, ale články nejsou zesíleny navařenou příčkou. Standardní součástí jsou postranní zkracovací články.

Celý článek

TRYGG Square Link

Tyto řetězy jsou dostupné ve standardních žebříčkových verzích, nebo ve speciálních druzích jako je třeba Safety Grip. Technologie výroby dvojího tvrzení materiálu u firmy TRYGG, kdy jsou rozžhavené řetězy hodiny syceny uhlíkem ve formě plynu, změní strukturu materiálu tak, že na povrchu je řetěz extrémně tvrdý, ale drát si uvnitř zachová jádro normální tvrdosti a tedy dostatečně pružné. To zajišťuje jednu z nejdelších životností našich řetězů na trhu. Jsou k dispozici v rozměru 5x5, 6x7 nebo 8x8mm.

Celý článek

TRYGG Nøsted Kjetting a.s IG-LES